תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

"השוק לא מתמחר אותנו נכון: בריינסוויי לפני פריצת דרך עסקית"

יו"ר בריינסוויי ומנהל המכירות שלה בצפון אמריקה התארחו במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה. לחברת המכשור הרפואי, שנסחרת בנאסד"ק ובת"א, יש כבר שלושה אישורי FDA לטיפול בדיכאון קליני, OCD וגמילה מעישון – אז למה היא נסחרת לפי שווי של 150 מיליון ד' בלבד? צפו במפגש

לצפייה במפגש המלא, לחצו כאן.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

ד"ר דוד זכות - יו"ר חברת בריינסווי והדר לוי - סגן נשיא ומנהל מכירות החברה בצפון אמריקה, התארחו במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה. 

בתחום ה-OCD בריינסוויי דיווחה, כי כמעט 60% ממטופליה הציגו תגובה חיוביות. "זה בשורות של ממש לכל חולה OCD ונותן הרבה תקווה להמשך"

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

 

קראו עוד במגזין:

 

 

בריינסווי, שהוקמה ב-2003, משווקת קסדה לטיפול בהפרעות פסיכיאטריות ונוירולוגיות באמצעות גרייה מוחית מגנטית עמוקה. החברה מחזיקה באישורי FDA לטיפול בהפרעות דיכאוניות קשות והפרעה טורדנית כפייתית (OCD). לאחרונה קיבלה החברה גם אישור FDA לטיפול בגמילה מעישון. 

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

בריינסווי היא חברה דואלית, הנסחרת בנאסד"ק תחת הסימול BWAY ובבורסה בתל אביב. נכון לעכשיו, שווי השוק של החברה נע סביב 150 מיליון דולר. החברה הציגה 47% גידול בהכנסות ברבעון הראשון של 2021, בהשוואה לרבעון המקביל ב-2020. שיעור הרווח הגולמי עומד על 76%. החברה דיווחה כי יותר מ-100 אלף אנשים טופלו עד כה בטכנולוגיה שלה. 

poll questionנסו להעריך: מהו שיעור הסובלים מדיכאון בסביבתכם הקרובה?

בנוגע לטיפול בהפרעות דיכאון, הדר לוי הציג במצגת נתונים שלפיהם 1 מכל 6 אנשים יחווה במהלך חייו דיכאון קליני. לדבריו, שיעור תסמיני הדיכאון גדל פי שלושה מפרוץ מגפת הקורונה. למרבה הצער, קיים קשר ישיר בין דיכאון לבין ניסיונות התאבדות ושיעור ההתאבדויות בארה"ב זינק בכ-35% מ-1999.

לפי הדר, בשנה האחרונה חל זינוק של כ-60% בפניות לבריאות הנפש, מה שמעיד גם על כך שאנשים פחות מתביישים לבקש טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי כיום. בארה"ב יש כיום כ-17 מיליון אמריקאים שסובלים מדיכאון קליני. כמחציתם (9 מיליון) לא מגיבים לטיפול תרופתי ראשוני ואילו 6 מיליון מהם לא מגיבים בכלל לטיפול תרופתי, מה שהופך אותם בין השאר לשוק היעד של מוצרי בריינסויי במקום לסבול ללא כל טיפול או לפנות לטיפולים קיצוניים כמו שוקים חשמליים. הדר הציג במצגת נתונים, שלפיהם 48% מאותם חולים שלא הגיבו כלל לטיפול תרופתי, חוו רמיסיה (הפוגה) תסמיני הדיכאון לאחר טיפול בקסדה של בריינסוויי. 60% חוו נסיגה. 

בתחום ה-OCD בריינסוויי דיווחה, כי כמעט 60% ממטופליה הציגו תגובה חיוביות. "זה בשורות של ממש לכל חולה OCD ונותן הרבה תקווה להמשך", אמר הדר. בנוגע למוצר החדש יחסית לגמילה מעישון, הדר הציג נתונים של 27% שמצליחים להיגמל לעומת 5% שמצליחים לעשות זאת בכל דרך אחרת. הוא הוסיף: "אנחנו מאוד רוצים להמשיך ולהיכנס למוצרים חדשים בתחום ההתמכרויות, כי אנחנו רואים שם פוטנציאל גדול".

ד"ר זכות אמר, כי לדעתו "השוק לא מתמחר נכון את החברה" והביע תקווה שבקרוב תבוא הפריצה כי שווי שווק של 150 מיליון הינו פחות ממה שהחברה שווה באמת. "אני חושב שאנחנו לפני פריצת דרך גם במובן העסקי", הוא אמר.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

צפו במפגש בווידיאו המצורף.

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 2 שנים

  מה עם השינוי במס בשותפויות הגז החל מ 1.1.22 האם עדיין צריך טופסי 858 לאלו שהגישו בעבר?

 • לפני 2 שנים

  מה המודל העיסקי? מכירת המוצר או עלות הטיפול? בהנחת שוק מקסימלית של 6 מליון חולים, רק 5% יקחו את הטיפול הזה. 300,000 איש בכל ארה"ב. מספר המרפאות בארה"ב שמטפלות בתחום הוא כ 150000, כלומר בממוצע 2 חולים למרפאה. כמה מרפאות יקנו את המוצר עבור 2 חולים שלא מגיבים לטיפול תרופתי? שיעור ההצלחה הוא 60%, שמוריד עוד יותר את כדאיות רכישת המכשיר. ולא ניכנסתי עוד למחיר המכשיר, אמינות, תחזוקה, הכשרת מפעיל וכו'. אני פחות אופטימי מיכם לגביי ההצלחה. אבל יש לי כמה רעיונות לחשיבה מחוץ לקופסא, שיכולים להקפיץ את המוצר. משה אברהם מומחה טכנולוגי לתעשיית הסמיקונדקטור. 0547308765

 • לפני 2 שנים

  היכן ניתן למצוא את המצגת המלאה?

 • לפני 2 שנים

  מרשים ביותר! צפיתי במצגת פעמיים.

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: "השוק לא מתמחר אותנו נכון: בריינסוויי לפני פריצת דרך עסקית"
AIzaSyD5yByn8adz7SoeqOPuwLdcBD8g_mkP5ww
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.