תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

מנכ"לית הולמס פלייס: "הרוב המוחלט של המנויים יחזור לחדרי הכושר"

קרן שתוי התארחה במפגש זום שקיימנו עם המשקיעים בבורסה: "אנחנו רואים בקורונה אירוע חד פעמי, מעריכים שהמועדונים שלנו יחזרו לפעילות מלאה עד סוף הרבעון השני ב-2021". צפו במפגש

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

קרן שתוי - מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס בישראל, התארחה במפגש זום שקיימנו. לפי מצגת שהציגה שתוי במפגש, שוק הכושר הישראלי מתקרב ל-4 מיליארד שקל, אחרי צמיחה של 6%-8% בשנה בשנים 2013-2019. להולמס פלייס, קבוצת הכושר הגדולה בישראל, יש נכון למרץ 2020, 50 מועדונים. נכון לסוף 2019 היו לחברה כ-135 אלף מנויים - גידול של 177% בחמש שנים.

"רוב מוחלט של המנויים לא מצאו בזום חלופה ראויה ולכן החברה מעריכה שהם יחזרו לחדרי הכושר בעתיד"

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

שתוי אמרה במפגש: "לפני הקורונה הייתה לנו תוכנית אסטרטגית מאוד ברורה, שעבדה מצוין". עם זאת, ועל אף המשבר, לחברה יש כיום מועדונים פתוחים או בהקמה שצפויים לספק לחברה כ-95 מיליון שקל EBITDA.

עם זאת, שתוי הבהירה כי הקורונה עיכבה את הצמיחה ופגעה בתוצאות החברה ב-2020. ואכן, בדו"חות הכספיים של הולמס פלייס שפורסמו ביום שלאחר קיום מפגש הזום, דיווחה החברה כי הכנסותיה ברבעון השלישי נחתכו ב-45% לעומת התקופה המקבילה ב-2019, לרמה של 60 מיליון שקל. יש לציין כי ברבעון זה מועדוני הקבוצה היו סגורים במשך 31 ימים, קצת יותר משליש התקופה.

הולמס פלייס הפסידה ברבעון השלישי של 2020 21 מיליון שקל, לעומת רווח של 3 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2019. בתשעת חודשי השנה של 2020 הפסידה הולמס פלייס 38 מיליון שקל, לעומת רווח של 15 מיליון שקל בתקופה המקבילה. ההפסדים מוסברים כמובן בפגיעה הקשה של משבר הקורונה, שבה נאלצה החברה לסגור לפרקי זמן ממושכים את כל מועדוניה ולהקפיא כמעט את כל המנויים. 

poll questionחזרה לחדרי הכושר לאחר סיום המשבר – מה דעתך?

"השוק יחזור לצמיחה של 8%-10% בשנה"

לפי שתוי, "רוב מוחלט של המנויים לא מצאו בזום חלופה ראויה ולכן החברה מעריכה שהם יחזרו לחדרי הכושר בעתיד. רוב מוחלט של המנויים יחזור לחדרי הכושר". מנכ"לית הולמס פלייס סיפרה כי בתקופת הקורונה החברה מקפידה מאוד על שמירת קשר עם המנויים ומעניקה להם שיעורי LIVE מהמועדונים, אפשרות לצפיית VOD מאתר ואפליקציית החברה והרצאות העשרה במגוון נושאים. 

להולמס פלייס, אמרה שתוי, יש 41 מיליון שקל בקופה שיאפשרו לחברה לשרוד את התקופה הקשה, על בסיס הערכה של תזרים שלילי של 4-5 מיליון שקל לחודש סגירה. להולמס פלייס יש חובות של כ-80 מיליון שקל, מהם 50 מיליון שקל לבנקים ו-30 מיליון להפניקס. לפי שתוי, הנהלת החברה מעריכה שעד סוף הרבעון השני ב-2021 המועדונים יחזרו לפעילות רגילה. 

קראו עוד במגזין:

 

 

שתוי ציינה שלוש מגמות, שלהערכתה יספקו רוח גבית להתאוששות של החברה בסיום המשבר:

 1. מגמת ההשמנה אצל הישראלים - עלו בממוצע 5-7 קילוגרם בתקופת הסגר.
 2. ירידה במחירי השכירות בנדל"ן המסחרי - עקב הקורונה והמעבר לסחר מקוון.
 3. סגירה של חדרי כושר אחרים, כ-400 סניפים כבר נסגרו במשבר, וצפויה קונסולידציה בענף. "יהיו הרבה הזדמנויות קנייה בשוק, ואנחנו מאמינים שחלק מהן יתאימו לנו", אמרה שתווי. 

לסיכום אמרה, כי הולמס פלייס רואה בקורונה אירוע חד פעמי שהעיב על תוצאות החברה. החברה מעריכה כי לאחר המשבר, שוק הכושר בישראל יחזור לצמיחה של 8%-10% בשנה, עם הולמס פלייס כמותג החזק ביותר וכשחקן המוביל בשוק. 

הולמס פלייס גייסה ב-8 בדצמבר 36.4 מיליון שקל בהנפקת מניות ודילול בעלי מניות קיימים. גיוס ההון נועד לחזק את האיתנות הפיננסית של החברה ולהוריד את רמת החוב נטו כמעט לקו האפס.

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

להרשמה חינם למפגשי האונליין ולצפייה ברשימת המפגשים, לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 3 שנים

  בעיות יום יומיות בהולמס פלייס גרנד קניון בחיפה... יש חברים בקבוצה שלנו וותיקים מאז שנפתח המכון שעזבו השנה בגלל ליקויים וחוסר התייחסות מצד ההנהלה.

 • לפני 3 שנים

  היי אני מנוי של הרשת מזה כ16 שנה!
  בסניף { שניסגר} בתל- השומר. שידרגתי את המינוי כדי שאוכל להתאמן בסניף הבורסה{ אני מיתגורר במיגדל מעל המכון
  יש לי תוו ירוק- חזרתי למכון אחרי 11 חודש { וזאת לאחר שהתאמנתי חצי מהשנה ששילמתי מראש"
  הוגיעו לי שאני זכאי רק-- לחודש ושבוע של חברות במכון.
  בושה ואטימות צד הרשת
  כל אחד שולח אותי למישהו אחר האם תהייה תשובה לםוסט הזה??

 • לפני 3 שנים

  מלחיץ שכל האתרים עדיין סגורים

  • לפני 3 שנים

   אני רציתי לגעת בחטיבת גולני 23 גם השם אוהב הבנייה ואני רציתי לדעת בבקשה

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: מנכ"לית הולמס פלייס: "הרוב המוחלט של המנויים יחזור לחדרי הכושר"
AIzaSyD5yByn8adz7SoeqOPuwLdcBD8g_mkP5ww
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.