תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

תגבור על כביש מהיר עם ארבעה נתיבים: סיעוד, כוח אדם, אבטחה ותפעול פרויקטים

אורית בנבנישתי - מנכ"לית תגבור, התארחה במפגש זום שקיימנו. מה קורה בתחום הקהילות התומכות? כמה עובדים החברה מסוגלת לגייס ביום? ומי חתום על ארגון הפריימריז של מפלגת העבודה? צפו במפגש

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

אורית בנבנישתי - מנכ"לית חברת שירותי כוח האדם והסיעוד תגבור, התארחה במפגש זום שקיימנו. תגבור קיימת כבר 40 שנה, משנת 1981. לחברה יש 40 סניפים ברחבי הארץ והיא הונפקה בבורסה בתל אביב ב-2007. 

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

תגבור ממקדת את פעילותה כיום בארבעה תחומים: 

 1. כוח אדם.
 2. סיעוד. 
 3. שמירה ואבטחה, דרך חברת רשף ביטחון. 
 4. ניהול ותפעול של פרויקטים מורכבים.

בתחום הסיעוד מעניקה החברה שירותים בבית הלקוח, שירותים בקהילה (קופות חולים) ושירותים ללקוחות ממסדיים גדולים כמו משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי ועוד.

לפי נתונים שהציגה בנבנישתי במצגת, שיעור בני ה-65 ומעלה באוכלוסייה הישראלית צפוי לגדול ל-14.3% ו-1.9 מיליון איש עד 2040, לעומת 11% בלבד בשנת 2015. שיעור בני ה-85 ומעלה באוכלוסייה צפוי לגדול ל-2.5% ב-2040 ו-3.6% ב-2065, לעומת 1.4% בלבד ב-2015. 

לכן, תגבור מרכזת כוחות בתחום של קהילות תומכות, עם ניהול של 75 קהילות כאלו (כ-16,000 בתים) לקשישים ובעלי מוגבלויות. תגבור גם מפעילה שלושה מרכזי יום לקשיש ובית חולים סיעודי אחד.

poll questionאיזה מבין תחומי הפעילות של תגבור הכי מבטיח בעיניך? 
  

בתחום גיוס העובדים תגבור נותנת פתרונות כוללים לדרישות הלקוחות, כולל יכולת לגייס אלפי עובדים ביום. החברה מגייסת כ-10,000-15,000 עובדים בחודש, ומנהלים פרויקטים לוגיסטיים מרובי כוח אדם. תגבור גם נחשבת מובילה בתחום ההשמה וההעסקה של אנשים עם מוגבלויות. 

בתחום האבטחה רשף ביטחון של תגבור מפעילה מוקד אבטחה לעסקים ובתים בכל הארץ, ולמתקנים אסטרטגיים. כמו כן, החברה מוכרת ציוד שמירה אלקטרוני היקפי, הכולל מצלמות, בקרים ומערכות מיגון משולבות. 

קראו עוד במגזין:

 

 

בתחום הפרויקטים ציינה בנבנישיתי כדוגמאות ניהול והפעלת עמדות קלפי לסקר בחירות בכאן 11; שירותי הסעה למגרשי כדורגל לעיריית תל אביב; אריזות שי לשטראוס; תפעול מערכי פריימריז למפלגות מובילות; סקר כתובות במזרח ירושלים ועוד. 

מבחינת התפלגות ההכנסות של תגבור בשלושת הרבעונים הראשונים של 2020, 71.1% הלכו לכוח אדם וסיעוד, 24.1% לאבטחה, 3.4% לניהול פרויקטים ועוד 1.4% למוסד הסיעודי שבבעלות החברה. סך ההכנסות בתשעת החודשים הללו עמד על 638.5 מיליון שקל, עם רווח נקי של 6.2 מיליון שקל. החברה מנהיגה מדיניות דיבידנד קבועה של לפחות 50% מהרווח הנקי.  

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

להרשמה למפגשי האונליין ללא עלות, לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 3 שנים

  איך אפשר לבחור במיפלגה שמכחישת שואה ואוייבת מוצהרת רצה ברשימה שלה???

 • לפני 3 שנים

  העבודה הוא ארגון פשע אשכנזי בתערובת מוסלמית

 • לפני 3 שנים

  אני לא מתפלא על יוצא שואה כ140 אלף מצבעים לקסטנר הצורר בעבודה וגם למספר 7 אם לה מותר לא לעמוד בצפירה ואתם מסכמים כרול המזרחים לא יעמדו יותר

 • לפני 3 שנים

  אני מאוד שמח ואוהבג את קסטנר ממש מתפעל ממנו אם יוצא שואה מצבעים לנכדה המזוהמת אניט ממש מאוהב בו ובמספ0ר 7 לא עומדת בצפירה ואתם מרשים אז גם כול המיזרחים לא יעמדו יותר בכפיה

 • לפני 3 שנים

  מומחה ליבוא מזון משקאות ומוצרי צריכה פתוח להצעת עבודה 0544448413

 • לפני 3 שנים

  יפה מאוד. אישה חזקה ומרשימה

  • לפני 3 שנים

   מפלגת העבודה צריכה להעלם מהכנסת ..מפלגת רעל

  • לפני 3 שנים

   רק למה כל דקה לומר את המילה: "איך אומרים".....

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: תגבור על כביש מהיר עם ארבעה נתיבים: סיעוד, כוח אדם, אבטחה ותפעול פרויקטים
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.