תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

רוח גבית מהקורונה? על מנועי הצמיחה של נובולוג לקראת 2021

12/11/2020

עירן טאוס - מנכ"ל החברה שמפיצה תרופות ומציעה שירותי רפואה מרחוק, התארח במפגש זום שקיימנו וסיפר על הפעילויות בשלוש החטיבות המובילות של נובולוג. צפו במפגש

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

עירן טאוס - מנכ"ל חברת נובלוג, התארח במפגש זום שקיימנו עם המשקיעים בבורסה וסיפר על פעילות החברה. נובלוג, שמנייתה נסחרת בבורסה בתל אביב, מפיצה תרופות ומציעה שירותי רפואה מרחוק. 

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>>

החברה מעסיקה כ-650 עובדים (אף לא אחד מהם בחל"ת) בכמה חטיבות וחברות בנות. נובלוג הונפקה בבורסה בשנת 2017. לחברה יש מאזן חזק, נקי מחוב בנקאי, והיא מנהיגה מדיניות חלוקת דיווידנד בשיעור של 70% מהרווח הנקי. בין בעלי העניין בחברה אפשר לציין את אודי פוזיס, מורי ארקין, אלי דהאן וגופים מוסדיים. 

נובלוג מפיצה מלאי של תרופות של חברות בינלאומיות לכל קופות החולים בישראל. החברה כאמור גם משרתת ישירות לקוחות קצה, כלומר: מטופלים, ונמצאת בקשר אסטרטגי עם קופות החולים וחברות הביטוח. 

מבנה הקבוצה כולל כיום שלוש חטיבות:

  1. חטיבת שירותי הבריאות: הנגשת שירותים רפואיים אל בתי המטופלים. 
  2. חטיבת הלוגיסטיקה: הנגשת שירותים לוגיסטיים מורכבים ושירותים משלימים בתחום התרופות, הציוד הרפואי והניסויים הקליניים. 
  3. חטיבת הדיגיטל: הנגשת מידע ושירותים רפואיים למטופלים ולרופאים. 

חטיבת שירותי הבריאות

חטיבת שירותי הבריאות משפרת את חווית השירות והטיפול בבית המטופלים. החטיבה מספקת שירותים לארגוני בריאות, חברות ביטוח וחברות רב לאומיות.

החטיבה כוללת שלוש חברות בנות: מדיקוויפ - שעוסקת בתמיכה ובטיפול רפואי בבית המטופלים, מדיקר - שמדריכה ומלווה חולים באמצעות צוות רפואי ואמצעים טכנולוגיים בבתי המטופלים, וטרגט קר - שמנהלת ומתפעלת שירותי רפואה מתקדמים עבור חברות הביטוח וקופות החולים. 

poll questionהאם תחום הרפואה מרחוק ימשיך לצמוח גם לאחר מציאת חיסון לקורונה?

חטיבת הלוגיסטיקה

חטיבת הלוגיסטיקה, עם קצב צמיחה חד ספרתי, מספקת מגוון שירותים לוגיסטיים מורכבים ושירותים משלימים בתחום התרופות, הציוד הרפואי והניסויים הקליניים. נובלוג היא שותפה אסטרטגית של חברות התרופות הרב לאומיות וחברות המכשור הרפואי. הצמיחה בחטיבה זו נובעת מהעלייה בתוחלת החיים ומכך שבכל שנה בשלוש השנים האחרונות תקציב סל התרופות גדל בכ-500 מיליון שקל. 

התחום השני בחטיבת הלוגיסטיקה הוא תחום הניסויים הקליניים, תחת טריילוג. לפי טאוס, נובלוג מטפלת כיום מבחינת לוגיסטית בכ-800 ניסויים קליניים בשנה. זו פעילות מאוד רווחית ואחד מעוגני הרווח של נובלוג. 

את התחום השלישי בחטיבת הלוגיסטיקה מובילה חברה שנובלוג רכשה לפני כשנתיים - דור שירותים פרמצבטיים. החברה עוסקת בניהול תהליכי האישור, המסחור והניטור של מוצרי בריאות בישראל. 

את התחום הרביעי בחטיבת הלוגיסטיקה מובילה חברת מדיפלסט, המספקת שירותי סטריליזציה לתעשיית הציוד הרפואי. פעילות זו נפגעה בתקופת הקורונה, עקב הירידה בטיפולים האלקטיביים (שאינם דחופים) בבתי החולים.

קראו עוד במגזין:

 

 

חטיבת הדיגיטל

חטיבת הדיגיטל של נובלוג משתמשת בכלים דיגיטליים לצורך הפצת מידע רפואי, חיבור מטופלים לרופאים והסרת חסמים בעולמות הבריאות. פעילות זו כוללת את הפורטל הרפואי אינפומד - מאגר מידע רפואי דיגיטלי לקהל הרחב ולקהל המקצועי. כמו כן, כוללת הפעילות את חברת אודורו - מערכת זימון תורים מתקדמת בעולם הרפואה, ואת דוקטורים - שירות שמאפשר לחפש רופא שמתאים בשבילכם ולקבוע אליו תור. 

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

להרשמה חינם למפגשי האונליין ולצפייה ברשימת המפגשים, לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 3 שנים

    אחלה חברה

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: רוח גבית מהקורונה? על מנועי הצמיחה של נובולוג לקראת 2021
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.