תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

"סימילרווב דחתה שתי הצעות רכש לפני ההנפקה בנאסד"ק"

19/08/2021

אור עופר - המייסד והמנכ"ל של חברת סימילרווב, התארח במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים: "אנחנו מרגישים מובילי שוק ורואים לפנינו שוק ענק. סימילרווב תהיה חברה מאוד גדולה". צפו במפגש

לצפייה במפגש המלא, לחצו כאן.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

אור עופר, המייסד והמנכ"ל של חברת סימילרווב, התארח במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה. 

"אנחנו מספקים לשחקנים בתחום זה את המודיעין הדיגיטלי את המידע שהם חייבים לדעת כדי לשרוד בתחרות"

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

קראו עוד במגזין:

 

 

סימילרווב פיתחה ומשווקת פלטפורמה למדידת תנועה בנכסים דיגיטליים. החברה, שהוקמה על ידי אור ב-2009, השלימה בתחילת מאי 2021 הנפקה ראשונית בנאסד"ק לפי שווי חברה של 1.8 מיליארד דולר - שווי שכמובן מצרף אותה למועדון המתרחב במהירות של היוניקורנים הישראלים. 

סימילרווב מעסיקה כיום כ-800 עובדים בעשרה משרדים. החברה דיווחה בתחילת אוגוסט על דוחותיה הכספיים לרבעון השני של 2021. הכנסות סימילרווב צמחו בכ-49% ל-32.5 מיליון דולר, אולם החברה רשמה הפסד של 15.7 מיליון דולר ברבעון והפסד של 27.8 מיליון דולר במחצית השנה הראשונה. החברה צופה כי בשנת 2021 כולה היא תרשום הכנסות של כ-130 מיליון דולר והפסד תפעולי של כ-50 מיליון דולר.

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

poll questionמה דעתכם על תופעת היוניקורנים מישראל, חברות ששווי השוק שלהן זינק ליותר ממיליארד דולר?

"מספקים מודיעין דיגיטלי"

"אנחנו עוזרים לחברות לנצח בעולם הדיגיטלי הכאוטי, שבו תמיד יש תחרות קשה והרבה מאוד בליינד-ספוטס", אמר אור בפתיחת המצגת. "זה עולם שזז קדימה בטירוף ומשתנה כל הזמן. לא צריך הון גדול כדי לפתוח עסק, תחשבו על חברות כמו טיקטוק. אנחנו מספקים לשחקנים בתחום זה את המודיעין הדיגיטלי את המידע שהם חייבים לדעת כדי לשרוד בתחרות".  

סימילרווב מספקת מודיעין דיגיטלי בפלטפורמה 360 מעלות, שבודקת אתרים, אפליקציות, קהלים, עמודי תוכן, מונחי חיפוש, פרסום display ועוד. "סימילרווב יודעת לאסוף דיגיטל ולחזות איך האינטרנט מתנהג", אמר אור. "אם אתה רוצה לדוגמא לעשות מחקר דיגיטלי מי מנצח מי עולה מי יורד, אתה בא אלינו".

אור דיבר על ייחודיות הטכנולוגיה של סימילרווב: "יש כאן תהליך שמורכב מארבעה שלבים: 1. איסוף אותות דיגיטליים שונים מהרשת. 2. סינתזה של הנתונים. 3. מידול (modeling) הנתונים. 4. הצגת המודיעין הדיגיטלי המתקבל. 

לפי אור, בכל יום מתפרסמות לפחות 10 כתבות באתרים המובילים בעולם שמצטטות נתונים מסימילרווב. לדבריו, "כיום אנחנו משרתים רק 20% מהחברות בפורצ'ן 500, כך שיש לנו עוד המון לאן לגדול. קיבלנו שתי הצעות רכש לפני ההנפקה אבל דחינו אותן, כי אנחנו מאוד מאמינים בחברה שלנו. אנחנו מרגישים מובילי שוק ורואים לפנינו שוק ענק. אנחנו מאמינים שסימילרווב תהיה חברה מאוד גדולה". 

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

צפו במפגש הזום המלא, בווידיאו המצורף

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 2 שנים

    נשמע הנפקה יקרה כמו תמיד....

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: "סימילרווב דחתה שתי הצעות רכש לפני ההנפקה בנאסד"ק"
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.