תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

"מספר חברות בת שלנו מכוונות להנפקה בפרק זמן סביר"

עופר חביב - מנכ"ל חברת הביולוגיה המיחשובית אבוג'ן, התארח במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה. מה קורה כשהבנה מדעית עמוקה פוגשת בבינה מלאכותית וביג דאטה? צפו במפגש 

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

עופר חביב - מנכ"ל חברת הביולוגיה המיחשובית אבוג'ן, התארח במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה. אבוג'ן היא מניה דואלית, הנסחרת בבורסה בתל אביב ובנאסד"ק. בחברה מועסקים כיום 130 עובדים. 

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

אבוג'ן, הסביר חביב במצגת, מתמקדת במתן מענה לאתגרים הקיימים בפיתוח מוצרים בתעשיות מדעי החיים: עלויות פיתוח גבוהות, זמן ממושך להשקת המוצר והסתברות נמוכה להצלחה. הביולוגיה המחשובית יוצרת הזדמנות גדולה בתחומי בריאות האדם, החקלאות ותעשיות אחרות. כל זאת, תוך שילוב של הבנה מדעית עמוקה עם ביג דאטה ובינה מלאכותית (AI).

poll questionמבין התחומים הבאים, איזה נראה לך הכי מבטיח?

אבוג'ן מפתחת מוצרים על שלושה מנועים ייחודיים: מיקרובים, מולקולות ואלמנטים גנטיים. בכל אחד מאלה המערכות של אבוג'ן מבצעות תהליך שמאפשר תחילה לגלות באופן מחשובי את המועמדים המתאימים ביותר להניע את פיתוח המוצרים, ואחר כך מספקים מענה לאתגרי אופטימיזציה בתהליך הפיתוח. כל זאת, תוך הימנעות מפגיעה בפרמטרים אחרים. 

קראו עוד במגזין:

 

 

לאבוג'ן יש כמה מודלים עסקיים, הראשון שבהם הוא דרך שיתופי פעולה, בפיתוח משותף של המוצרים כששלבי הפיתוח המתקדמים והמסחור יתבצעו בדרך על ידי השותף. המודל הזה מאפשר לחברה לקבל הכנסות מרישיון שימוש ותשלומי מו"פ, תשלומי אבני דרך וחלוקת הכנסות ממוצרים מסחריים.

מודל זה היה המודל היחידי של החברה עד סוף שנת 2014. עם זאת, משנת 2015 עברה החברה למודל מסחרי אחר כמודל ראשי: פיתוח מוצרים דרך חברות בנות. לחברה יש כיום ארבע חברות בנות, בין השאר בתחומי הקנאביס הרפואי, החקלאות והמיקרוביום האנושי. לפי חביב, "כמה מההחברות בנות שלנו מכוונות להנפקה בפרק זמן סביר". 

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

להרשמה חינם למפגשי האונליין ולצפייה ברשימת המפגשים, לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 3 שנים

    מעניין אבל מרגיש קצת מבלבל עם כל החברות שהם מחזיקים

  • לפני 3 שנים

    השאלה מאז הקמת החברה, מה היו ההכנסות של החברה ( פרט לגיוס כספים).

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: "מספר חברות בת שלנו מכוונות להנפקה בפרק זמן סביר"
AIzaSyD5yByn8adz7SoeqOPuwLdcBD8g_mkP5ww
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.