תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

"הקורונה דחפה את השוק לטכנולוגיה של אייסקיור"

10/06/2021

אייל שמיר - מנכ"ל אייסקיור, התארח במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים: "הפסקת הטיפולים האלקטיביים בקורונה יצרה פקקים בטיפולים בסרטן שד בבתי חולים". החברה הישראלית פיתחה טכנולוגיה להקפאת גידולים סרטניים באמצעות חנקן נוזלי. "הנפקה בנאסד"ק? ברבעון 3 של 2021". צפו במפגש

לצפייה במפגש המלא, לחצו כאן.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

אייל שמיר - מנכ"ל אייסקיור, התארח במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה בתל אביב. אייסקיור הישראלית פיתחה טכנולוגיה להקפאת גידולים סרטניים באמצעות חנקן נוזלי. הטיפול משמש כיום בעיקר לצורך טיפול בסרטן השד, על ידי הזרקת חנקן נוזלי ישירות לתוך הגידול וחיסולו, מה שמייתר את הצורך בניתוח פולשני. 

השוק בו פועלת אייסקיור הוערך ב-2018 במיליארד דולר, וצפוי לגדול לכ-2.4 מיליארד דולר עד 2026

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>>

לפי מידע שהוצג במצגת של שמיר, עלות הטיפול של אייסקיור נמוכה משמעותית מהטיפול הקיים כיום לטיפול בסרטן השד וגם מאפשרת לחולות להמשיך בסדר יומן, ללא צורך בתקופת החלמה. התהליך לא כרוך בכאב ולא משאיר צלקות. לפי החברה, השימוש בשיטת הטיפול שפיתחה החברה יתרחב בהמשך לטיפול גם בגידולים בריאות, בכליות, בעצמות ובפרוסטטה. 

קראו עוד במגזין:

 

 

"כפי שדיווחנו", אמר שמיר במפגש, "לאייסקיור יש אישור טיפול בקהילה האירופאית במגוון רחב של אינדיקציות. יש לנו גם אישורים כלליים וספציפיים מה-FDA, כולל אישור של טכנולוגיה פורצת דרך ואישורים רגולטוריים במספר מדינות נוספות. בשנתיים האחרונות אייסקיור עוברת מחברה שעסקה בעיקר בפיתוח ובקליניקה לחברה שמתחילה להקים פעילות מסחרית. בשנת 2020 מכרנו בקצת פחות מ-4 מיליון דולר, פי 2.4 יותר מב-2019".

לפי שמיר, הטכנולוגיה של אייסקיור מביאה ערך לכל הגורמים בשרשרת: מטופלים, רופאים, מבטחים וספקיות בריאות. "מבחינת החולים, מדובר בטכנולוגיה פשוטה, יעילה וכמעט לא מלווה בכאב, עם הליך שיקום מהיר ואפקטיבי. מבחינת הרופאים, קל מאוד לבצע את הטיפול, רמת הסיכון נמוכה, והטכנולוגיה יעילה וניתן לטפל בה במספר חולים גדול משמעותית בהשוואה לטיפולים אחרים, בטח בהשוואה לניתוחים. גם מבחינת המבטחים, בתי החולים והקליניקות, יש פה יתרון בכך שבחלק הגידולים ניתן לבצע את הטיפולים במשרד של הרופא. זה מוציא את הטיפולים מבתי החולים לכיוון הקהילה".

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

poll questionמה לדעתך היתרון הגדול ביותר בפתרון שמציעה אייסקיור לטיפול בגידולים סרטניים?

לפי שמיר, בשנה וחצי האחרונות נוצרה דחיפה לכיוון הטכנולוגיה של אייסקיור, שנובעת מ"הפקק" שנוצר בבתי חולים רבים עקב מגפת הקורונה והקפאת הטיפולים האלקטיביים, שעליהם נמנה גם הטיפול בסרטן שד. שמיר סיפר על שיחה שהייתה לו לאחרונה עם בכירים בבית חולים גדול בקנדה, שסיפרו לו כי נוצר אצלם תור של 3,300 מטופלות שחולות בסרטן שד בגלל דחיית טיפולים. 

השוק בו פועלת אייסקיור הוערך ב-2018 במיליארד דולר, וצפוי לגדול לכ-2.4 מיליארד דולר עד 2026. שמיר דיבר במפגש גם על השוק הסיני: "מדובר בשוק מאוד גדול וחשוב, המערכת שלנו מאושרת על ידי ה-CFDA ואנחנו בתהליך לרישום של המחטים. נמכרו כבר מערכות ראשונות בסין, המשמשות לניסויים קליניים שם. יש לנו אישורים רגולטוריים גם בתאילנד וסינגפור". 

לפי שמיר, אייסקיור צפויה להירשם להנפקה בנאסד"ק ברבעון השלישי של 2021. הרישום הכפול, בבורסה בתל אביב ובנאסד"ק, צפוי להערכת החברה להגדיל את הנראות שלה ואת בסיס המשקיעים שלה. 

צפו במפגש, בוידאו המצורף.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 2 שנים

  מעניין. תודה לכם על הנכונות והזמן

 • לפני 3 שנים

  בהצלחה אני נשאר במניה נתעשר ממנה עיניין של זמן מומלץ לאסוף

  • לפני 2 שנים

   אני עברתי בהצלחה טיפול בהקפאה של גידול בפרוסטטה ע"י פרופ דוד מרגל

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: "הקורונה דחפה את השוק לטכנולוגיה של אייסקיור"
AIzaSyD5yByn8adz7SoeqOPuwLdcBD8g_mkP5ww
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.