תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

"המטרות בישראל: סל התרופות, הביטוחים המשלימים ומכירת קנאביס כתרופת מרשם"

19/07/2021

אבינועם ספיר - מנכ"ל חברת הקנאביס תיקון עולם קנביט, התארח במפגש זום עם הסוחרים: "כשיושלם בישראל תהליך הלגליזציה של הקנאביס הפוטנציאל יגדל מ-100,000 מטופלים ל-1.5 מיליון משתמשים". צפו במפגש

לצפייה במפגש המלא, לחצו כאן.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

"כשיושלם בישראל תהליך הלגליזציה של הקנאביס הפוטנציאל יגדל מ-100,000 מטופלים ל-1.5 מיליון משתמשים"

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

אבינועם ספיר - מנכ"ל חברת הקנאביס תיקון עולם קנביט, התארח במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה. ספיר הצטרף לחברה לפני כשנה, לאחר כשני עשורים בעולמות הפארמה בהם כיהן בין השאר כמנכ"ל טבע ישראל.

 

קראו עוד במגזין:

 

 

שוק הקנאביס הרפואי העולמי צפוי לגדול עד 2024 לכ-62.6 מיליארד דולר. בישראל שוק הקנאביס גדל בקצב מהיר של 50% בשנה, לרמה מוערכת של 1.2 מיליארד שקל בסוף 2021 (ללא יצוא). לפי ספיר, "כשיושלם בישראל תהליך הלגליזציה של הקנאביס הפוטנציאל יגדל מ-100,000 מטופלים ל-1.5 מיליון משתמשים". 

שווי השוק הנוכחי של תיקון עולם נע סביב 250 מיליון שקל. החברה, שנחשבת לחלוצה בתחום הקנאביס בישראל, ביצעה עד היום 35 מחקרים קליניים וחתומה על 19 פרסומים מדעיים. לחברה יש חוזים עם חברות תרופות באנגליה, גרמניה, אוסטריה, דרום אפריקה, ברזיל ועוד, עם חברות אחיות לתיקון עולם ביוון ובאוסטרליה. החברה מפעילה בישראל שתי חוות קנאביס (בנאות הכיכר, ליד ים המלח ובכפר יהושע בצפון), מפעל ייצור אחד (בציפורי) ובית מרקחת (בתל אביב).

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

poll questionהאם תשקול שימוש בקנאביס רפואי לך או לאחד מבני משפחתך הקרובה?

שיתופי פעולה עם קופות החולים

"לאורך השנים, במהלך 14 שנות מחקר", אמר ספיר במצגת, "נבנה אצלנו בסיס נתונים של 15 אלף מטופלים". לפי ספיר, טיפול מדויק עם זן מתאים יוצר שיפור סימפטומים אצל חולי אוטיזם, פרקינסון, טרשת נפוצה, אפילפסיה, שיתוק מוחין ועוד. תיקון עולם פיתחה עד כה 42 זני קנאביס ייחודיים, שחלקם זכו בפרסים בינלאומיים. 

תיקון עולם החלה לאחרונה בשיתופי פעולה עם קופות החולים מכבי ומאוחדת. שתי הקופות בחרו בשלב זה לעבוד באופן בלעדי בתחום הקנאביס הרפואי עם תיקון עולם, על אף שבישראל פועלות כיום 16 חברות קנאביס. "המטרה שלנו בישראל היא הנגשה", אמר ספיר במפגש, "זה אומר הכללה בסל הבריאות או במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים. השאיפה היא שיהיה אפשר לקבל קנאביס כמו כל תרופת מרשם אחרת". 

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

צפו במפגש הזום, בווידיאו המצורף

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 2 שנים

  הבעיה היא שאין פיקוח מספק, כמויות גדולות מידי של הקנאביס מתגלגל ומגיע לאנשים שצורכים אותו בשביל הכיף ולא כצורך רפואי , נכון זו תעשיה שמגלגלת המון כסף , אבל הסיכון עדיין גבוה, אנשים כבר כיום מעשנים קנאביס בכל מקום בבריכות, גינות ופארקים באין מפריע. מיותר ומסוכן. בצע כסף במיטבו , אם קופות החולים ימכרו - זה יהיה אסון לאומי בעוד שנתיים-שלוש

  • לפני 2 שנים

   למה אסון בגלל שזה חוקי?? אתה בעצמך אומר שכולם מעשנים בכל מקום אז עדיף חוקי !! וזול יותר ולא מתעסקים עם פושעים !!! חוץ מזה אלכוהול יותר טוב??

 • לפני 2 שנים

  הגיע הזמן ללגליזציה בישראל זה ירפא הרבה אנשים ויתן להם לחשוב אחרת בנוסף המדינה תרוויח וגם אנחנו ציבור המעשנים

  • לפני 2 שנים

   הכי טוב שקופות החולים ישלטו על מתן הקנביס במירשם רפואי.ככה זה יהיה מבוקר.ולא כמו היום שכל בת מירקחת מוכרת במחיר מופקע.ולפעמים פג תוקף. ושמים מדבקה על תוקף אחר

  • לפני 2 שנים

   מציע שלפני לגליזציה לצריכת קנאביס להנאה ופאן יקלו בקריטריונים למתן מרשם לתרופה המופלאה הזו . מצב אבסורדי שיווצר שאנשים יוכלו בעתיד לצרוך אותו לכשימכר באון חופשי ולא יקבלו רשיון לקנאביס רפואי...

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: "המטרות בישראל: סל התרופות, הביטוחים המשלימים ומכירת קנאביס כתרופת מרשם"
AIzaSyD5yByn8adz7SoeqOPuwLdcBD8g_mkP5ww
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.