תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

"העולם יעבור לאנרגיה מתחדשת בעשור הקרוב. הולכת להיות חגיגה"

נדב טנא - מנכ"ל נופר אנרגיה ועופר ינאי - יו"ר החברה ומייסדה, התארחו במפגש שקיימנו. ינאי: "אסיה בעיני זה הפרס הגדול, כי צריכת החשמל שם הכי גבוהה בעולם". צפו במפגש

לצפייה במפגש המלא, לחצו כאן.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

נדב טנא - מנכ"ל נופר אנרגיה ועופר ינאי - יו"ר החברה ומייסדה, התארחו במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה. נופר נחשבת לחברה מובילה בתחום הגגות והמאגרים הסולאריים בישראל. לחברה שיתופי פעולה עם מאות קיבוצים וחברות עתירות נדל"ן, תוך שליטה בכל שרשרת הערך. נופר היא גם שחקנית בינלאומית, עם פעילות באיטליה, ספרד ושווקים נוספים. לחברה יש צבר פרויקטים בשלים משמעותי בישראל ובאירופה. 

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

נופר אנרגיה השלימה בפברואר השנה את הקמתה של מערכת אגירת אנרגיה ראשונה מסוגה בישראל. במרץ השנה חתמה החברה על הסכם מסגרת עם יצרנית הרכב האוטונומי טסלה, הסכם שבמסגרתו נופר תספק לטסלה מערכות אגירה החל מסוף 2021.

החברה סיימה את 2020 עם 215 מיליון שקל הכנסות, עלייה של 51% לעומת 2019 למרות שנת הקורונה. הרווח התפעולי הסתכם ב-20 מיליון שקל, עלייה של כ-96% בהשוואה ל-2019. צפי החברה להכנסות ממכירת חשמל של צבר הפרויקטים הבשלים עומד על 553 מיליון שקל. 

poll questionמתי לדעתך יתרחש העשור המכריע במעבר העולמי לשימוש באנרגיה מתחדשת?

"מי שיצליח ייצור חברת נצח"

לפי מצגת שהציגו במפגש ינאי וטנא, נופר מובילה את השוק הישראלי בתחום האנרגיה המתחדשת, בסגמנטים הרווחיים ביותר שלו, הצומחים ביותר ועם חסמי המימוש הנמוכים ביותר. "הולכת להיות חגיגה בתחום במשך עשור, וגם בישראל", העריך ינאי, "העשור הקרוב יהיה העשור שבו העולם יעבור לאנרגיה מתחדשת. מי שיצליח כאן לעבוד ברווחיות טובה ייצור שהיא חברת נצח. מדינת ישראל קיבלה את הכיוון הדואלי בתחום האנרגיה המתחדשת שנופר הובילה, וגם את האגירה שבה נופר מובילה. יש לנו כיום זרם יציב של פרויקטים, זה מייצר הרבה מאוד הכנסות. אצלנו אין שבוע שלא מתחברים כמה מגה-ווטים". 

קראו עוד במגזין:

 

 

טנא: "לצד ההובלה  של השוק הישראלי, המטרה המרכזית שלנו בתקופה הקרובה היא העמקת הפעילות הגלובלית של החברה. אנחנו פועלים עם קרן נוי באיטליה ויש גם פעילות עצמאית שלנו, במקומות אחרים. מה שאנחנו מחפשים זה הליכה לפרויקטים היותר מאתגרים, במטרה להשיא תשואה ורווחיות גבוהות".

בנוגע לכניסה אפשרית של נופר לאסיה, אמר ינאי: "כרגע אנחנו מכוונים לאירופה וארה"ב, אבל אסיה בעיני זה הפרס הגדול כי צריכת החשמל שם הכי גבוהה בעולם. סין מנצחת את ארה"ב אפילו. מצד שני, הכי קשה להיכנס לשם לעשות עסקים, לכן זה יחכה לשלב מאוחר יותר".

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 3 שנים

    בהחלט מרשים. האם עובדים עם אקופיה בניקוי הפאנלים?

  • לפני 3 שנים

    מאחל לכם המון המון הצלחה בצד הפיננסי
    ובהוספת הרבה בריאות שכולנו נרויח בזכותכם
    תודה רבה רבה לכם

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: "העולם יעבור לאנרגיה מתחדשת בעשור הקרוב. הולכת להיות חגיגה"
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.