תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

"עד 2020 מכרנו מוצרי חשמל. עכשיו אנחנו חברה שמשפרת את החיים בבית"

12/04/2021

צביקה שווימר - מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, התארח במפגש זום שקיימנו: "היו לנו 200,000 עסקאות באונליין בשנת הקורונה. הבית הפך למרכז החיים וזו התפתחות שמשנה סדרי חיים". צפו במפגש

לצפייה במפגש המלא, לחצו כאן.

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

צביקה שווימר - מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, התארח במפגש זום שקיימנו עם הסוחרים בבורסה. החברה פועלת כיום בשלושה תחומים עיקריים: מוצרי צריכה חשמליים, קמעונאות חשמל ונדל"ן.

"בשנת 2020 הבית הפך למרכז החיים שלנו. הוא הפך למסעדה, בית ספר, משרד, מגרש משחקים וחדר כושר. ההתפתחות הזו היא לא רק נקודתית לקורונה, אלא משנה סדרי חיי"

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

"בשנת 2020", אמר שווימר, "הבית הפך למרכז החיים שלנו. הוא הפך למסעדה, בית ספר, משרד, מגרש משחקים וחדר כושר. ההתפתחות הזו היא לא רק נקודתית לקורונה, אלא משנה סדרי חיים. אנחנו בפתחו של עידן חדש שבו בית = חיים. בשנת 2020 אלקטרה מוצרי צריכה הפכה מחברת מוצרי חשמל לחברה שמשפרת את איכות החיים בבית".

אלקטרה צריכה הציגה צמיחה של 16% במכירות ב-2020 על אף שנאלצה לסגור לפרקים את פלטפורמות המכירות, בעיקר הפיזיות שביניהן, במהלך שנת הקורונה. הרווח הגולמי של החברה גדל בשנה החולפת ב-26%. 

poll questionהבית הפך למרכז החיים בשנת הקורונה. האם המגמה תימשך גם לאחר שהמגפה תחלוף?

שווימר מנה את ההישגים העיקריים של אלקטרה צריכה ב-2020, בהם שותפות עם בוש, שרכשה 40% מפעילות המפעל של אלקטרה, השגת הובלה עולמית ב-HEAT PUMP, עם צפי מכירות של 150 מיליון אירו תוך שבע שנים, השקת סדרות מיזוג אוויר פרימיום תחת המותג של אלקטרה, ובתחום המסחר, השקת המותג Breville והשגת הובלה למותג סאוטר בקטגוריית בישול ואפייה. 

קראו עוד במגזין:

 

 

"מנועי הצמיחה שלנו יובילו אותנו למכירות בסך 1.5 מיליארד ₪ בתוך שנתיים", אמר שווימר. החברה סימנה לעצמה מספר יעדים, בהם התרחבות במגזר הערבי, הקמת חברה משותפת עם חברת המילטון לייבוא מוצרי טושיבה, הכשרת כ-3,000 מתקנים באקדמיה של אלקטרה, הקמת מפעל למערכות מיזוג בשיתוף עם BOSCH בעלות של 100 מיליון ₪, כניסה לקטגוריה חדשה בתחום הטכנולוגיה תחת המותג פיליפס אודיו, התקדמות למעמד של שחקנית מובילה בתחום מערכות החימום ולקיחת בעלות על תחום הרגולציה והמחזור, והקמת מפעל מחזור. 

אלקטרה מוצרי צריכה רשמה כ-200 אלף עסקאות באונליין ב-2020, זינוק של 45% בהשוואה ל-2019. מכירות האונליין חתומות כיום על כ-13% ממכירות אלקטרה, לעומת 7% ב-2019. השנה נכנסה החברה לתפעול מתחם הדיוטי פרי בנתב"ג. החברה מתכוונת גם להרחיב את הפלטפורמה הדיגיטלית PAYNGO למוצרים שאינם מוצרי חשמל או אלקטרוניקה. 

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

להרשמה למפגשי האונליין ללא עלות, לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 3 שנים

    חברה סופר מפתיעה

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: "עד 2020 מכרנו מוצרי חשמל. עכשיו אנחנו חברה שמשפרת את החיים בבית"
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.