תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

מנכ"ל אפולו פאוואר: "נייצר חשמל בכל מקום שהשמש נמצאת"

עודד רוזנברג - מנכ"ל אפולו פאוור, התארח במפגש זום עם הסוחרים בבורסה. "בעוד 10-30 שנה פאנל סולארי גדול יקיף את כל כדור הארץ". צפו במפגש

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

עודד רוזנברג - מנכ"ל אפולו פאוור, התארח במפגש זום שקיימנו. אפולו פאוור פיתחה יריעות סולאריות שמסוגלות להתחבר לרשת החשמל הביתית ולהפיק בעבורה אנרגיה חשמלית. המוצרים של החברה ישימים גם ברכבים חשמליים, ובמגוון של יישומים נוספים. החברה סיימה את 2020 עם עלייה יותר מ-1,000% במנייה בבורסה בתל אביב. 

"יש אין סוף אנרגיה שהשמש מייצרת, החוכמה היא להשתמש בה במקומות שבהם אנו צורכים את האנרגיה. אם אתה צורך אנרגיה ברכב החשמלי שלך, נייצר את האנרגיה על הרכב"

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>> 

לפי רוזנברג, "יש אין סוף אנרגיה שהשמש מייצרת, החוכמה היא להשתמש בה במקומות שבהם אנו צורכים את האנרגיה. אם אתה צורך אנרגיה ברכב החשמלי שלך, נייצר את האנרגיה על הרכב. אם אתם צורכים אנרגיה בבית, נייצר את האנרגיה מעל הבית שלכם. זה עד רמה של כבישים, מדרכות ודברים שאנו לא יכולים בכלל לדמיין. בכל מקום שהשמש נמצאת ננסה לייצר חשמל".

רוזנברג הדגיש: "אנחנו חברת חדשנות, לא יזם סולארי. אנחנו מייצרים טכנולוגיה, כולנו פה מדענים, דוקטורים ויזמים בנפשם. אנחנו כל הזמן מנסים לייצר את המוצר הבא, הדור הבא. עושים פה ביוקנעם בתקציב קטן דברים שגם חברות ענק לא הצליחו. זה ה-DNA שלנו".

poll questionמה יהיה לדעתך שיעור השימוש באנרגיה מתחדשת בישראל ב-2040?

רוזנברג התייחס באופן ישיר לעולם האנרגיה המתחדשת והסולארית: "אני מאמין שאנחנו רואים בו כרגע רק את קצה הקרחון. חבר טוב סיפר לי שלא מזמן, כשהסביר לאביו על מה הסיפור ולאן זה הולך הוא אמר שיכול להיות עוד 10-30 שנה תעלה לגובה 200,000 רגל, תסתכל על כדור הארץ ומה תראה? פאנל סולארי אחד גדול שמקיף את כל כדה"א. כך אנו רואים את זה". 

קראו עוד במגזין:

 

 

מנכ"ל אפולו פאוור הוסיף: "ישראל הולכת ל-30% וצפונה באנרגיה סולארית, ברור לנו שעוד 200 שנה הכל יעבוד על אנרגיה סולארית. השם של המצגת כאן היה איך זה מרגיש שהמניה שלנו עלתה אלף אחוז, ראיתי את זה בדיוק לפני דקה פעם ראשונה והתחושה שלי הייתה למה לא 10,000 אחוזים. אבל ברצינות, הייתה שנה מדהימה, עם פריצה מכל הכיוונים. פתחנו מפעל ראשון - ובארץ. חלק מהטכנאים באירופה לא הצליחו להגיע בגלל הסגר, אבל הכל עובד. והתחלנו למכור. הצוות גדל בצורה מטורפת, קשה להדביק את הקצב של החברה. אם הייתם אומרים לי לפני שנה שאסגור שת"פ עם אאודי, זה היה נראה לי לא סביר בעליל, היום נראה לי טבעי".

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

להרשמה למפגשי האונליין ללא עלות, לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 3 שנים

  מצד אחד אין להעביר מידע ומצד שני העבירו לחברכם איך.זה מסתדר ?

 • לפני 3 שנים

  ישראל מלאה בשמש מפגרת אחרי מדינות צפון אירופה ומה שיש זה רק כי התחייבנו למינימום כדי להיות ב OECD בושה וטמטום של מדינה- אני שיש לי מערכת סולארית על הגג לא יכול להשתמש בה כשיש הפסקת חשמל - למה - כי חברת החשמל לא רוצה שישהי לי טוב וגם היא יכולה כי היא מונופול

  • לפני 3 שנים

   זה לו היא זו המדיניות של הממשלות שלנו

 • לפני 3 שנים

  שאלתי
  האם התפוקה למ"ר רבוע של המוצר שלכם מפיק את אותה כמות WAT כמו הפנל המסורתי

 • לפני 3 שנים

  מה שעולה ב1000 אחוז. יכול גם לרדת ב99 אחוז.
  אבל, בנתיים למה לא לחגוג.
  כי מי שישלם את המחיר, אלו קרנות הפנסיה וההשתלמות שלנו.

  • לפני 3 שנים

   אתה בהחלט צודק

 • לפני 3 שנים

  איך שהוא שבר את הפאנל היה קורע!

 • לפני 3 שנים

  חברת החשמל דורשת לאת כל הייצור מפאנלים ימכרו לה ןחברת החשמל תמשיך למכור לצרכן את מלוא הצריכה כמו עד היום. מס הכנסה דורש תשלום מס מלא שולי על מכירת כל הייצור לחברת החשמל, וגרוע מזה הגשת דו"ח הכנסה גם מאלו שללא ייצור חשמל היו פטורים מדו"ח כמו גימלאים ופנסיונרים. רואה חשבון או יועץ הס גובים אלפי שח על טרחתם על דוח מס הכנסה. הגשת דוח ללא רואה חשבון גורמת לשומת מס מקסימלית גם על הפנסיה והביטוח הלאומ בניגוד לחוקי. אני ורבים כמוני לא יכולים להרשות לעצמםנו מאבק מתמיד בביורוקרטיה למען פאנלים סולאריים.

  • לפני 3 שנים

   זה לא אמיתי! צריך להגיב מיד. בתקשורת בעיתונות ובכל מקום.
   אנו נמצאים במא ה21, ולא יתכן שהדג יסריח מהראש הממשלה חייבת לפתור את כל יצרני החשמל מהגשת דוחות וכל מה שענינו הכנסות ולפתור ממס, בסופו של יום מי שמרוויח זה המדינה. כול עוד שהחשמל שהם מייצרים נועד לצרכים הפרטיים שלהם.

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: מנכ"ל אפולו פאוואר: "נייצר חשמל בכל מקום שהשמש נמצאת"
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.