תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

סורקי מניות מומלצים לשוק המניות בארה"ב

סורקי מניות הם כלים רבי עוצמה לסוחרים בשוק ההון. באופן די מפתיע, כמה מהסורקים הטובים והאיכותיים ביותר עדיין מוצעים בחינם. מהם הסורקים המומלצים ואיך כדאי להשתמש בהם? צפו במפגש המלא

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

במפגש הזום לסוחרים בבורסה, דיברנו על סורקי מניות בשוק האמריקאי. במפגש הסברנו איך להשתמש באתרי חדשות ובלוגים לקבלת מידע מהיר, מהו סורק מניות ואיך להשתמש בו, מפת חברות אמריקאיות וזרות הנסחרות בבורסות ארה"ב, תנועות של בעלי עניין ויומן דוחות בארה"ב. 

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>>

דובי המליץ לצופים להשתמש בסורק המניות finviz, שנחשב לאחד הסורקים המוצלחים ביותר שמכסים את שוק המניות בארה"ב. לאתר יש גרסה חינמית וגרסה בתשלום. בניגוד לאתרים אחרים, הגרסה החינמית של האתר מצוינת ומציעה מידע רב. 

טאב החדשות באתר מחולק לשניים: חדשות וידיעות מבלוגים, הניתנים להצגה לפי חיתוכים שונים של זמן פרסום, מקור וכו'. הבלוגים כוללים מידע אלטרנטיבי על השווקים, וכוללים בלוגרים מוכרים מאוד לצד שחקנים אלמוניים כמעט לחלוטין. 

poll questionמבין ההגדרות הבאות מה מגדיר אותך טוב יותר כסוחר בבורסה?

טאב הסורק (SCREENER) הוא הטאב השני משמאל ב-finviz. בסורקים אפשר להפעיל פילטרים כדי למקד את המעקב לפי סקטורים, מדינות, מדדים ועוד. כמו כן, קיים בעמודי המניות מגוון רחב של כלים פונדמנטליים וטכניים. ניתן, לדוגמא, לפלטר רק את סקטור הטכנולוגיה לפי שווי שוק, בהובלת מיקרוסופט ואפל. חלוקה אחרת יכולה להראות רק את המניות שמחלקות דיבידנד במדדים המובילים בארה"ב.

קראו עוד במגזין:

 

 

טאב המפות באתר מאפשר לקבל תמונת מצב גרפית בלייב, לפי סקטורים ומדדים. ניתן גם לדוגמא לקבל תמונת מצב על מגמת המסחר במניות הישראליות בוול סטריט. זהו אמצעי מצוין למשקיעים שמעוניינים לאתר מניות בולטות במסחר היומי. בטאב נוסף באתר, שנקרא INSIDER, ניתן לעקוב אחר תנועות בעלי עניין.

דובי המליץ בשיעור גם על אתר Market Chameleon, שבו ניתן למצוא סורקים מצוינים לצד יומן של דוחות כספיים. היומן עשוי לסייע מאוד למשקיעים להתכונן ליום המסחר הבא. 

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

להרשמה חינם למפגשי האונליין ולצפייה ברשימת המפגשים, לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 3 שנים

    זום מצוין

  • לפני 3 שנים

    כל הכבוד, שיעור מעניין היה

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: סורקי מניות מומלצים לשוק המניות בארה"ב
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.