תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
לפתיחת חשבון מסחר >>
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED התגובות שלכם באתר!

המטרה: לחבר 100 מיליון ילדים בעולם לפלטפורמה של CoderZ

מדורים:
29/09/2020

יורם דויטש - יו"ר ומנכ”ל רובוגרופ, סיפר במפגש הזום שקיימנו על CoderZ שמתיימרת לחולל מהפכה בעולם החינוך בעולם. הם פועלים כבר במאות כיתות בברזיל, גם אמזון ברשימת ההזמנות. צפו במפגש

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן>>

יורם דויטש - יו"ר ומנכ”ל חברת רובוגרופ הנסחרת בבורסה בתל אביב, התארח במפגש זום שקיימנו לסוחרים בבורסה. רובוגרופ מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות הדרכה בלימוד מרחוק. בחברה מועסקים כיום 80 עובדים, מהם 65 בישראל ו-15 בארצות הברית. 

רוצים להירשם חינם למפגשי האונליין ולצפות ברשימת המפגשים? לחצו כאן>>

המערכת מתחברת לכל מערכת לימוד בבתי הספר ומאפשרת לתלמידים להתחבר גם מהבית. המוצר מאפשר לתלמידים לתכנן רובוטים בצורה משחקית, תוך שהם צוברים נקודות ועולים שלבים

נכון לסוף יוני 2020, עמד צבר ההזמנות של רובוגרופ על 29.2 מיליון דולר. לרובוגרופ שלוש חברות בת בבעלות מלאה (100%): אינטליטק הפועלת בארה"ב, רובוטק הפועלת בישראל ו-CoderZ, סטארט-אפ שהוקם לפני כחמש שנים ופועל בכל העולם. השיחה במפגש התמקדה הפעם ב-CoderZ.

סך ההזמנות לחטיבת ה-STEM ב-CoderZ (ראשי תיבות של Science, technology engineering, and mathematics), שהתקבל מינואר עד סוף יוני 2020, עומד כ-4 מיליון דולר. הקבוצה השקיעה 12.2 מיליון בחטיבה חדשה זו בין השנים 2015 (מועד ההקמה) ועד סוף יוני 2020. ההכנסות בחטיבה גדלו מ-200 אלף דולר ב-2018 ו-200 אלף דולר ב-2019 ל-1.9 מיליון דולר במחצית הראשונה של 2020. החברה קיבלה שתי הזמנות גדולות ואסטרטגיות, אחת מחברת ההדרכה SESI בברזיל והשנייה במיליון דולר מענקית הטכנולוגיה והשיווק אמזון. 

poll questionמי מבין הגופים הבאים לקוח של חברת רובוגרופ?

החברה נמצאת בתהליך של מעבר ממודל עסקי של מכירת מוצרים למודל של הכנסות ממנויים ממשתמשים בודדים, כיתות, בתי ספר ואף מדינות. החברה מתמודדת עם אתגר עולמי, שלפיו 99% מהתלמידים הלומדים רובוטיקה נותרים למעשה מחוץ לחוויית הלמידה. זה מה שקורה כשחמישה עד עשרה תלמידים מצטופפים סביב רובוט אחד. המורים נאלצים לתפעל במקביל חומרה ותוכנה ותקשורת, תוך ניהול השיעור עם התלמידים. יש גם בעיה של היעדר יכולת למדוד מה כל תלמיד עשה ולמד. 

הפלטפורמה של CoderZ מלמדת ילדים להפעיל רובוטים. החברה שמה לה למטרה לחבר 100 מיליון ילדים ברחבי העולם להתחבר ל-STEM. המערכת מתחברת לכל מערכת לימוד בבתי הספר ומאפשרת לתלמידים להתחבר גם מהבית. המוצר מאפשר לתלמידים לתכנן רובוטים בצורה משחקית, תוך שהם צוברים נקודות ועולים שלבים. 

קראו עוד במגזין:

 

 

פלטפורמת ה- CoderZ מאפשרת לימוד והדרכה מקוונים בתחומים כמו תכנות, יסודות הרובוטיקה, מדעי המחשב וסימולציה של רובוטים לגו EV3. הפלטפורמה מבוססת ענן, בפורמט SaaS. היא מאפשרת שימוש בסימולציות תלת ממד, זירות משחקיות ותוכנות לימוד לצורך למידת עקרונות התכנות והרובוטיקה ללא צורך בחומרה ומאפשרת זמינות בבית, כמו גם בכיתות הלימוד. סביבת התכנות הייחודית הזו מאפשרת עבודה עם מגוון בקרים ורובוטים הנמצאים בשימוש בבתי ספר ברחבי העולם, תוך שימוש בשפות קידוד רבות.

דויטש אמר במפגש על הפרויקט בברזיל: "כרגע החוזה הוא לשנה אחת, אבל צריך לומר על זה משהו: קשה מאוד להיכנס למערכת החינוך שם, אולם מרגע שנכנסנו אין להם סיבה להוציא אותנו. אנחנו מכשירים להם עכשיו 600 מורים, 90 אלף ילדים יעבדו בשנה הראשונה בברזיל עם CoderZ והצפי הוא שהמספר הזה יגדל".  

על החוזה עם אמזון: "אמזון זה קצת שונה כי החוזים שלנו איתם זה במנויים. בקורונה הם נתנו לכולם כמעט בעולם להיכנס בלי כסף ושילמו לנו פר יוזר. זה נגמר ביוני והיה חד פעמי אבל שוב, עבר חודש ואמזון תומכים עכשיו במיליון דולר. הם, אמזון, חוסכים לנו מיליוני דולרים בשיווק. השוק שהם לוקחים אותנו אליו, החשיפה, לא חושב שנוכל להגיע לזה גם אם היינו שמים 5 מיליון דולר בשנה".

כיום פועלות בעולם 50-60 חברות בתחום מערכות ההדרכה ששווי השוק שלהן גבוה ממיליארד דולר. "לשם אנחנו מכוונים", אמר דויטש במפגש. 

רוצים לפתוח חשבון מסחר עצמאי במיטב דש טרייד? לחצו כאן >>

להרשמה חינם למפגשי האונליין ולצפייה ברשימת המפגשים, לחצו כאן>>

האמור בהרצאה זו אינו אמור להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. פעילות המסחר בשוק ההון הינה פעילות הטומנת בחובה סיכון ואינה מתאימה לכל אחד. הדוגמאות המופיעות בהרצאה זו הינן תיאורטיות בלבד, ניתנות לצרכי הסברה והמחשה, ואין הסתמך על הנתונים המופיעים בהן. אין לראות באמור או בכתוב כהמלצה לרכישה ו/או למכירה ו/או לביצוע השקעות, פעולות או עסקאות כלשהן או כתחליף לייעוץ השקעות או שיווק השקעות מתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. מיטב דש השקעות בע"מ, חברות בשליטתה וכן בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה מהסתמכות על האמור בהרצאה זו, אם ייגרמו. כל הזכויות בהרצאה זו שייכות למיטב דש בע"מ והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממיטב דש השקעות בע"מ, הינה אסורה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 3 שנים

  מה הערכתו של המנכל המכובד לגבי רוחיות עתידית בדוחות-?
  בתודה מראש
  נב - לדוגמא בלבד -הדעה שלי - קרנות סל זהב בשנתיים הבאות

  • לפני 3 שנים

   בחברות כאלה לא שואלים על רווחיות, אם היו שואלים לפי 10 שנים את אמזון על רוחיות הם היו צוחקים לכן מי שחיפש בזמנו רווחיות באמזון פיספס את המניה משקיעים מחול מעניין אותם רק חברות שצומחות הרווח הוא פקטור אחרון שצריך להסתכל עליו.
   בחברות כאלה צריך לבדוק מכפיל מכירות

 • לפני 3 שנים

  מעניין מאוד. תודה

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: המטרה: לחבר 100 מיליון ילדים בעולם לפלטפורמה של CoderZ
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.